Žebětínský minipivovar

...přírodní nepasterizované pivo

O pivovaru Richard Žebětín

Už vás nebaví chuť průmyslových piv vyráběných po hektolitrech? Richard v Žebětíně je minipivovar, který vaří nefiltrované a nepasterizované pivo ze skutečného sladu a chmele, nikoli průmyslových extraktů.

Pivovar v Žebětíne se spolu s pivovarskou restaurací nachází na adrese Ríšova 12. Cílem tohoto pivovaru je vařit vynikající pivo, které má svou nezaměnitelnou chuť. Tomu je podřízen celý proces od nákupu těch nejkvalitnějších surovin až po precizní dohled našich zkušených sládků nad celým procesem.

Stálý sortiment obsahuje pět druhů piv, ale protože nás vaření piva opravdu baví, připravujeme v průběhu roku limitované řady speciálů.

Richarda si samozřejmě nejlépe vychutnáte točeného.

Pokud plánujete oslavu na zahradě, můžete si objednat bečku a případně si i zapůjčit výčepní zařízení (půjčovné na 1 den 200,- Kč a na víkend 500,- Kč, vratná záloha na zařízení 5000,- Kč a na sud 1000,- Kč).

Když je celý soudek příliš velký, nebo si chcete pochutnat na Richardovi z pohodlí vašeho domova, není problém využít praktických PET lahví.

Richarda nejdete také na nejrůznějších regionálních akcích, slavnostech, farmářských trzích a dalších kulturních akcích. Přehled akcí můžete sledovat v novinkách.

Rychlý kontakt na Richarda

Minipivovar Richard Žebětín

Ríšova 64/12, 64100 Brno-Žebětín

+420 777 845 371

pivovar@pivo-richard.cz

Sledujte nás na Facebooku

/brnenskyminipivovarrichard