Richardova rodina

Richard do Vaší restaurace

Máte restauraci, hotel, pivotéku nebo prodejnu nápojů? Chcete získat nové zákazníky a zajistit si jejich dlouhodobou přízeň? Přidejte si do své nabídky piva Richard a získejte konkurenční výhodu ve vašem regionu. Vaši zákazníci ocení jedinečnost našich nefiltrovaných, nepasterizovaných piv a vy oceníte individuální podporu z naší strany, kterou u velkých pivovarů nikdy nenajdete. 

Přestože jsme minipivovar, dostanete od nás podporu, jako od velkého pivovaru. Dodáme vám výčepní stojany, chladicí zařízení, chladicí vitríny na Richarda v lahvích, sklenice s logem pivovaru a další reklamní materiál, který budete potřebovat. 

Pivo dodáváme v 50L, 30L a 15L KEG sudech a v 1 litrových lahvích. Zavážíme každý týden, osobně si telefonicky zjišťujeme vaše objednávky.

Ceník

Připravíme Vám nabídku na míru, kontaktujte nás!

pivovar-racin-rodina.jpg

Nastartujete svůj business s Richardem

Konkurenční výhoda v regionu díky nabídce kvalitních originálních piv z minipivovaru

Přísun nových hostů a zvýšení věrnosti hostů stávajících

Silná marketingová podpora v regionu prostřednictvím on-line marketingu

Vybavení restaurace zařízením a reklamními předměty

Chci informace, soudek Richarda nebo sběratelské předměty

Zajímá vás, na jaké akci se bude Richard točit, nebo chcete vědět, jaké speciály právě pro vás vaříme? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Budete slavit narozeniny, sháníte soudek piva a chladící zařízení? Zavolejte nám přímo do pivovaru (tel. 724 461 300) a určitě se domluvíme.

Líbí se vám Richardovy půllitry nebo dárková balení našich piv?  Můžete si je jednoduše koupit. Napiště nám prstřednitvím konktakního formuláře. 

Aby vám neunikly aktuální informace o akcích, dárkových předmětech a speciálech, dejte nám Váš e-mail a zůstaňme v kontaktu!

pivovar-racin-rodina.jpg

Rychlý kontakt na Richarda

Račínský minipivovar Richard

Račín 10, 592 11 Velká Losenice

+420 603 511 155

pivovar@racin.cz

Sledujte nás na Facebooku

/racinskyminipivovar